Środki myjące

Coraz częściej zwracacie się Państwo do nas z pytaniami dotyczącymi myjących środków chemicznych naprawdę wysokiej jakości. Ważne  jest aby proszki  i mydła w płynie skutecznie usuwały brud z karoserii, dobrze się pieniły, ładnie pachniały- jednym słowem, żeby ich używanie satysfakcjonowało Klienta , a sama czynność mycia sprawiała mu przyjemność. To gwarantuje, że nie będzie szukał innej myjni.

Z punktu widzenia właściciela myjni istotna  jest  również wydajność środków myjących - przecież  bezpośrednio przekłada się ona  na koszty funkcjonowania naszego biznesu. Kolejnym ważnym elementem jest, aby używane środki spełniały surowe normy ochrony środowiska. Oszczędności uzyskane na niewiadomego pochodzenia toksycznych, tanich proszkach oddamy w wielokrotnie większych karach Zakładów Wodno-Kanalizacyjnych za niespełnianie norm ścieków. Dodatkowo realnie przyczyniamy się do degradacji najbliższego środowiska. I jeszcze jedna, bardzo istotna sprawa, z której właściciele myjni zaczynają zdawać sobie sprawę - jak środki chemiczne działają na instalację myjni wartej setki tysięcy złotych. Czy nie zapychają filtrów, zaworów w pompach, czy nie niszczą uszczelek? Czy nie są higroskopijne i nie tworzą grudek w wilgotnej atmosferze pomieszczenia technicznego? Jak przesypują się przez dozowniki i czy nie osiadają na ściankach tworząc „leje” i pozbawiając mydła klientów? Nasze myjnie w dużej części są bezobsługowe i dlatego warto wyeliminować źródło awarii jakim może stać się nieodpowiedni środek myjący. Na Państwa prośbę wprowadziliśmy na polski rynek  środki sprawdzone w tysiącach myjni we Francji i Hiszpanii : francuski proszek HYBIS HP2 Parfume o zapachu kwiatu paproci, bezzapachowy HP2 Plus bezpieczny dla alergików oraz nowość- ekonomiczny Hybis CLEAN. Mamy w ofercie również mydła w płynie, środki nabłyszczające, szampony do mycia silnie zabrudzonych pojazdów ciężarowych, płyny do mycia felg, pachnące woski. Wkrótce wszystko znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zakup jednego worka testowego z wybranego produktu. Staramy się, aby wszystkie towary dla Państwa były oferowane w najniższych możliwych  cenach - dlatego kolejne wysyłamy na palecie bezpośrednio z Francji do Państwa myjni. Jest to również odpowiedź na Państwa obawy dotyczące jakości proszków rozsypywanych w Polsce. Wszystkie oferowane przez nas produkty są produkowane we Francji lub Hiszpanii, pakowane w fabrykach i gwarantują stałą wysoką jakość.

 

Właściciele hipernova.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl