O nas

Od 2006 roku jesteśmy związani z rynkiem bezdotykowych myjni samoobsługowych w Polsce. Z doświadczenia wiemy jak niezawodność urządzeń i jakość oferowanej klientom usługi przekłada się na komfort pracy i wymierne wyniki finansowe firm. Dobrze działające, czyste stanowisko mycia, wysokiej klasy mydło, regularna konserwacja i fachowe serwisowanie sprzętu sprawiają, że starsze placówki, nawet w dobie silnej konkurencji, cieszą się niesłabnącym uznaniem klientów. Myjnie, w których środki chemiczne są niskiej jakości lub dozowane zbyt oszczędnie, ciśnienie wody jest zbyt słabe, a ramiona obrotowe ciekną na karoserię i głowy klientów prędzej czy później będą tracić klientów. Zamknięte stanowiska mycia w momentach wzmożonego - świątecznego czy weekendowego - ruchu frustrują klientów, którzy nie chcą wybierać między długą kolejką a poszukiwaniem innej myjni. Nie w pełni sprawna myjnia zawsze jest stratą dla właściciela. Wiemy to naprawdę dobrze.

Portal hipernova oferuje produkty światowych marek używane we wszystkich typach myjni bezdotykowych obecnych w Polsce. Pozyskaliśmy dla naszego sklepu internetowego najbardziej uznanych dostawców części i materiałów eksploatacyjnych. Są to niekwestionowani liderzy w swoich klasach. Właśnie dlatego wierzymy, że nasza oferta najlepiej odpowiada na potrzeby profesjonalistów rynku myjni bezdotykowych - właścicieli, konstruktorów i serwisantów. Proponujemy Państwu ceny często nieosiągalne w Polsce dla produktów tej jakości. Staramy się, aby towar, na którym Państwu zależy, który pozwala przywrócić sprawność myjni był w naszym magazynie stale dostępny. Naszą ambicją jest, aby Państwo go dostali – niezależnie od tego, gdzie w Polsce prowadzicie swoją działalność - w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. Towary sprowadzane z magazynu zewnętrznego otrzymacie Państwo w ciągu maksymalnie 21 dni. Ale jesteśmy też otwarci na współpracę z Państwem. Czekamy na Państwa sugestie i wskazówki, jeśli w naszej ofercie nie ma produktów, których szukacie. Możecie Państwo nam ufać, że chętnie będziemy rozszerzać asortyment o takie produkty, jeśli tylko znajdziemy je w atrakcyjnej dla Państwa cenie. Zapewniamy Państwa, że celem naszym jest, aby gama najbardziej poszukiwanych przez Państwa artykułów była przy kolejnych zamówieniach dostępna „od ręki”.

Chcemy być partnerem w Państwa biznesie. Chętnie służymy obiektywną radą we wszystkich aspektach prowadzenia własnej myjni.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@hipernova.pl lub telefonicznie pod numerem +48.696093493.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Właściciele hipernova

Trogon Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-593), ul. Józefa i Jana Rostafińskich 4,

REGON: 14880077, NIP: 5213655578

wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,

XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000477954 

e-mail: biuro@hipernova.pl

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:9fef502ab3a0b399416b09dcbb6db7af#0}
Sklep internetowy od home.pl